Mnie to spotkało dwa razy,robiłem tzw. grubą kreskę.Tylko pytanie,kiedy znowu zacznie?
Ciągle tylko słyszę.....nioc złego nie robiłam.Więc ja się pytam ,skąd te telefony?osiemdziesiąt do stu miesięcznie.Praktycznie co trzy godziny,o przychodzących niewiem.Czy niejest to zdradą?
Pokazywanie się przez kamerkę,wysyłanie własnych zdjęć,podanie naszego adresu.k...rwa,jak tu wierzyć?!!!
Nawet miałem tel.z pogróżkami,jaki ja niedobry.
Pozdrawiam,mariusza,Piotrka,Mirka....itp itd.
A Ona się śmieje że chyba mam alergię na jej laptop.Jestem bliski odejścia od niej.
Nikt?
Mnie to spotkało dwa razy,robiłem tzw. grubą kreskę.Tylko pytanie,kiedy znowu zacznie?
OdpowiedzUsuńCiągle tylko słyszę.....nioc złego nie robiłam.Więc ja się pytam ,skąd te telefony?osiemdziesiąt do stu miesięcznie.Praktycznie co trzy godziny,o przychodzących niewiem.
OdpowiedzUsuńCzy niejest to zdradą?
Pokazywanie się przez kamerkę,wysyłanie własnych zdjęć,podanie naszego adresu.k...rwa,jak tu wierzyć?!!!
OdpowiedzUsuńNawet miałem tel.z pogróżkami,jaki ja niedobry.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,mariusza,Piotrka,Mirka....itp itd.
OdpowiedzUsuńA Ona się śmieje że chyba mam alergię na jej laptop.Jestem bliski odejścia od niej.
OdpowiedzUsuńNikt?
OdpowiedzUsuń